Belka informacyjna - Zapraszamy do wspólpracy

Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów - kliknij tutaj, aby poznać szczegóły

Ulubione

Koszyk

Wyszukiwarka

Dodatkowe menu mobilne

Znajdź specjalistę

Profil działalności:
Zakres usług:
Tagi:
Wyszukaj na mapie lub wpisz swoją lokalizację:

1Jb70Q4bGX

aJaaUrubvB 90
35-116 Rzeszów

1OsiKZngkJ

OYJKg1qVui 33
30-701 Kraków (Kraków-Podgórze)

dd09VQZqnk

MNFyLKWiiM 42
47-330 Żyrowa

EwTJvVacMa

vu3maZb74s 36
05-074 Halinów

mE5wnF94J1

NEUtdxAlfd 68
24-100 Jaroszyn

N4j9hGbW6c

aeexghQDUJ 55
93-228 Łódź (Łódź-Górna)

TObIfqTDCb

Wk8yhTwFvz 38
04-255 Warszawa (Rembertów)

Kronosfera.pl, to strona poświęcona produktom Kronospan, dzięki którym wykończysz wnętrze swojego domu czy mieszkania. Panele podłogowe laminowane i winylowe, płyty meblowe i blaty kuchenne – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Nieustannie rozwijamy nasz sklep, dlatego w najbliższej przyszłości pojawiać się będą w nim nie tylko pojedyncze produkty, ale także zupełnie nowe sekcje. Dążymy do tego, by móc jak najszybciej przedstawić Wam całą ofertę Kronospan. Aby ułatwić Wam wyszukiwanie informacji stworzyliśmy kilka kategorii.

Meblarstwo – znajdziecie tu płyty meblowe, w tym niezmiernie popularne płyty laminowane, blaty kuchenne oraz płyty pilśniowe. Budownictwo to dział dedykowany specjalistom, którzy znajdą tutaj informacje o płytach wiórowych, OSB oraz sklejce. Wykończenie wnętrz to nie tylko domena architektów i projektantów, ale każdej osoby wiedzącej jak urządzić wymarzone mieszkanie. Ta sekcja zawiera m.in. informacje o panelach podłogowych Krono Original czy nowoczesnych podłogach winylowych Rocko.

Kronosfera to także obszerna baza wiedzy, inspiracji i trendów, dla wszystkich, którym bliski jest perfekcyjny design wnętrz.